Heiring Mai Diamantanheng - 585 gult gull 0,02 ct. WVS
Mai-anhenget fra Heiring er sirkelformet med en røff, hamret overflate. I sirkelen er det fattet en diamant som står i vakker kontrast til den organiske overflaten. Et smykke som er flott som en kontrast til hverdagens jeans, eller som følge til et penere antrekk. Vi elsker den unike looken! Kjede selges separat. Materialer: 585 gult gull og diamant. Totalvekt av diamant: 0,02 ct. Diamantkvalitet: WVS. Diamantslip: Brilliant.
Funklende, tidløst diamantanheng
Med sitt tidløse og klassiske utseende er dette diamantsmykket evigaktuelt. Det går aldri av moten og det passer like godt til hverdag som til fest. Dessuten oser smykket av stil og eksklusivitet!
Diamantsmykker – den ultimate kjærlighetsgaven
Når livets store anledninger skal markeres, er det få ting som utrykker evig kjærlighet bedre enn diamantsmykker. Med sitt klassiske og tidløse utseende blir smykkene ofte favoritter gjennom livet og får stor sentimental verdi – gjerne gjennom flere generasjoner.
Kvalitetssmykke fra Heiring
Heiring er et dansk, familiedrevet merke som har designet og produsert smykker i flere tiår. Heiring står for kvalitet og unikt design. Smykkene er håndlaget av deres dyktige gullsmeder.
Diamantsertifikat
Alle diamantanheng kjøpt hos Gullsmed Danielsens Eftf. leveres med diamantsertifikat, i en vakker gaveeske.