Bon Bon Duo gullring med rosenkvarts og månesten
Nydelig gullring i 14 k gull med to edelstener. Ringen prydes av en fasettslipt rosa kvarts og en caboshonslipt månesten. Edelstenene er 5,5 mm i diameter. Størrelse 56.
Ringen er nydelig alene eller sammen med andre ringer i Bon Bon serien. Den er like fin til slitte jeans og hvit t-shirt som til en en vakker kjole.
Bon Bon serien er laget for hånd av Arvens dyktige gullsmeder i fabrikken i Bergen.
Materialer og kvalitet
Bon Bon Duo-ringen er laget i 585 gult gull, prydet med en cabochonslipt, ferskenfarget månesten og en fasettert rosenkvart. Alle ringene i Bon Bon-kolleksjonen er håndlaget av Arvens dyktige gullsmeder i Bergen.
Design og bruksområder
Med sitt unike design er ringen like fin til jeans og en hvit skjorte som til et penere antrekk eller formelle anledninger - den topper antrekket perfekt og tilfører et luksuriøst preg. Gullringen er også ideell som gave til livets store anledninger.